17 липня 2018 року № 24 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних наукових посад ДУ «Держґрунтохорона» та її філій» Житомирська філія державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» оголошує конкурс на заміщення вакантної наукової посади завідувача лабораторії моніторингу земель, агрохімічної паспортизації земель та підвищення родючості ґрунтів Житомирської філії ДУ «Держґрунтохорона».
Особи, які бажають узяти участь у конкурсі, подають на ім’я директора Житомирської філії ДУ «Держґрунтохорона»:
- письмову заяву про участь у конкурсі, написану власноруч;
- копію документа, що посвідчує особу;
- заповнений особовий листок по обліку кадрів (встановленого зразка);
- автобіографію;
- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
- копію трудової книжки;
- копії документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, присудження наукового ступеня, присвоєння вченого звання, військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних);
- перелік наукових праць, опублікованих у вітчизняних рецензованих фахових виданнях;
- письмову згоду на обробку персональних даних;
- інші документи за бажанням кандидата.
Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів від дня оголошення конкурсу, тобто з 19 березня 2019 року до 17 квітня 2019 року включно за адресою: м. Житомир, проспект Миру, 21 А
Додаткові відомості про умови проведення конкурсу можна одержати за телефоном: (0412) 25-84-53
.
Додаток
до наказу Житомирської філії
ДУ «Держґрунтохорона»
від 19 березня 2019 р. № 9
.
Завідувач лабораторії моніторингу земель, агрохімічної паспортизації земель та підвищення родючості ґрунтів
Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче другого рівня відповідного професійного спрямування, вчене звання або науковий ступінь. Досвід наукової роботи на керівних посадах нижчого рівня не менше ніж 10 років. Вільне володіння державною мовою.
Кандидат на заміщення вакантної наукової посади завідувача лабораторії моніторингу земель, агрохімічної паспортизації земель та підвищення родючості ґрунтів повинен знати: Конституцію України, закони України, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності установи; порядок здійснення науково-методичного забезпечення та здійснення єдиної науково-технічної політики у сфері охорони ґрунтів і їх родючості, раціонального використання та екологічної безпеки земель сільськогосподарського призначення, об’єктів довкілля, визначення якості продукції, сировини, агрохімікатів.
.